Önemli...!!! E-Devlet ile Giriş yapabilmek için öncelikle E-Belediye uygulamasına Üye olmanız ve giriş yapmış olmanız gerekmektedir! Eski kullanıcılar E-Devlet ile Giriş başarısız ise mevcut şifrelerini değiştirme işlemini 1 kere yapmaları gerekmektedir!
E-Belediye Uygulaması
Güvenlik Uyarılarımız

Bayrampaşa Belediye Başkanlığı E-Belediye aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz ödemeler ve kişisel bilgilerinizin güvenli kalması bizim için önemli olup, bunun için gerekli güvenlik önlemlerini en yüksek seviyede tutabilmek için en yeni ve en iyi güvenlik önlemlerini sürekli araştırmakta ve etkin güvenlik çözümlerini uygulamaya çalışmaktayız.

 

Fakat güvenliğiniz için aşagıdaki hususlara da dikkat etmenizi önermekteyiz.

 

Güvenlik açısından alınması gereken en önemli önlem TC Kimlik No, sicil numaranız ve şifrenizin gizliligini sağlamak ve üçüncü şahıslarla bu bilgileri paylaşmamaktır.

 

Güvenliğiniz için Dikkat!Site ismini mutlaka kontrol edin!

Yönlendirildiğiniz sayfanın https://webserver.bayrampasa.bel.tr ile başladığından emin olun. Ödeme sayfaları 256 bit SSL şifreleme kullanmaktadır. Açılan ödeme penceresinde kullandığınız tarayıcıya göre sağ alt ya da sağ üstte bulunan kilit işaretine tıkladığınızda açılan sertifikanın geçerli olduğunu ve webserver.bayrampasa.bel.tr adına alındığını teyid ediniz.

 

Halka açık bir yerde işlem yapıyorsanız dikkatli olun!

 

Orijinal anti-virüs yazılımları kullanın!

 

Anti-virüs yazılımları, sisteminizi, tuş vuruşlarınızı kaydedip internet üzerinden bilgi aktaran Trojan programları da dahil olmak üzere, bilinen virüslerden korur. Bu yüzden, sisteme girmeden önce, uygun bir yazılım kurarak, sistemlerinizi taratmaniz faydalı olabilir. Ancak, anti-virüs yazılımlarının, sadece bilinen virüsleri tarayabilecegini unutmayınız, yenilerini tanıyamayabilirler. Bu nedenle, orijinal anti-virüs yazılımları kullanın ve düzenli olarak yeni yamaları ve sürümleriyle güncelleyiniz. İnternet'ten herhangi bir sey indiriyorsaniz, anti-virüs yazılımınız çalışır durumda olmalıdır.

 

Isim, yaşgünü veya telefon numarasi gibi, baska kişilerin tahmin edebileceği kolay şifreler kullanmaktan kaçının.

 

Şifrenizi güvenli bir yerde saklayın, ortak kullanılan ortamlarda bilgisayarınız veya tarayıcınıza kaydetmeyin.

Işleminiz bittiğinde TC Kimlik no ve şifrenizi girerek açmış olduğunuz oturumunuzu sonlandırmak için "Güvenli Çıkış" butonunu kullanın!